O firmie 
Zakres Usług
 Kontakt 

 AUTO KWIATKOWSCY
 Marcin Kwiatkowski

Warsztat: 81-581 Gdynia - Karwiny     tel. 629-15-46
ul. Nowodworcowa 13        fax. 629-15-46
autokwiatkowscy@interia.pl

Masz wypadek?   Zadzwoń.
Telefon alarmowy: 608-427-701
Przyjedziemy pomóc


- Jesteśmy zrzeszeni w
  Cechu Rzemiosła i
  Przedsiębiorczości w Gdyni
  Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni

- Należymy do sieci
  naprawczej PZU
  PZU - Sieć Naprawcza

Sieć Naprawcza PZU


Sieć Naprawcza to około. 800 warsztatów w całej Polsce - zarówno autoryzowanych jak i niezależnych współpracujących z PZU. W grupie tej znajdują się wyłącznie warsztaty spełniające najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Wybór jednego z nich to gwarancja, że samochód zostanie naprawiony szybko i profesjonalnie.
Przynależność zakładu do Sieci Naprawczej potwierdza certyfikat wydany przez Dyrektora Oddziału Okręgowego PZU.
Z usług warsztatów Sieci Naprawczej mogą skorzystać zarówno Klienci PZU, jak i kierowcy poszkodowani przez osoby ubezpieczone w zakresie OC w PZU.

Zlecenie naprawy w zakładzie należącym do Sieci Naprawczej to:

  • Wygoda i łatwy dostęp - duża liczba zakładów współpracujących z PZU pozwala poszkodowanym na optymalny wybór warsztatu - zarówno ze względu na jego lokalizację, jak i na markę oraz wiek pojazdu. Ponadto wybrane zakłady przyjmują dokumenty niezbędne do zgłoszenia szkody oraz wykonują kosztorys naprawy, co eliminuje potrzebę wizyty w jednostce PZU.
    Klient ma możliwość udzielenia zakładowi pełnomocnictwa do uzgodnienia z PZU zakresu i kosztów naprawy. Na podstawie upoważnienia Klienta, PZU może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi. Dzięki temu Klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy. Pracownicy zakładów Sieci Naprawczej udzielają informacji o zasadach likwidacji tych szkód w PZU.

  • Wysoka jakość - procedury naboru i weryfikacji partnerów gwarantują poszkodowanym usługę na najwyższym poziomie. Do napraw stosowane są części zamienne dostarczane przez współpracujące z warsztatami hurtownie gwarantujące wysoką jakość. Wszystkie naprawy wykonywane w Sieci Naprawczej objęte są roczną gwarancją wykonawcy. Według badań ankietowanych ponad 94% Klientów jest zadowolonych z usług wybranych przez siebie warsztatów.

  • Szybkość naprawy - warsztaty należące do Sieci Naprawczej traktują zlecenia naszych Klientów priorytetowo. Pojazd zostanie naprawiony w najkrótszym możliwym terminie z zachowaniem wszystkich norm i wymogów bezpieczeństwa. Współpraca z hurtowniami części zamiennych minimalizuje czas oczekiwania na ich dostawę.


Kluczowy wybór Sieć Naprawcza to klucz do fachowej naprawy samochodów

Więcej informacji uzyskasz na stronie Sieci Naprawczej PZUAUTO KWIATKOWSCY MARCIN KWIATKOWSKI- ul. Nowodworcowa 13, 81-581 Gdynia - Karwiny, tel. (058) 629-15-46